A ZASE TEN PŘEDPRODEJ

#krystofnastrahove

Poslední den nervozity a dodělávek seatingu je tu a my se už nemůžeme dočkat, až zítra v 9:25 předprodejní sítě Goout a Ticketstream i se svými kamennými prodejnami (ano, některé mají otevřeno i v neděli:)) odstartují prodej vstupenek na náš vysněný koncert. Tak nezapomeňte, zítra, snad to servery ustojí a na všechny fanoušky se dostane:).

Zde máte plánek rozmístění sektorů, ať si můžete v klidu rozmyslet, kam by pro vás bylo ideální si koupit vstupenku. Velká písmena jsou kryté tribuny, malá písmena nekryté spodní tribuny. Na plochu se dostanete buď hlavní vchodem a nebo přes tribuny JIH. Start předprodeje na náš stadionový koncert, který odstartuje oslavu 25 let existence kapely Kryštof je v neděli 16.10. 2016 v sítích goout a ticketstream. 

ps:

Hodně se nás na to ptáte, ale sami se nemůžeme rozhodnout, odkud si nejlépe koncert užijete. Stadion je trošku jiný zážitek než jsme my i vy  zvyklí z kempů a klubů, kde všichni vidí vše a my k vám hrajeme ze skromného podia:). Na náš vysněný koncert naopak připravujeme hodně široké podium se scénou přes 50 metrů, na které budou velkoplošné obrazovky, abyste nepřišli o detaily, i když budete vzadu. Ty samé obrazovky budou uprostřed plochy, takže se přiblížíme detailně i k zadním tribunám, stejně tak zvukové systémy budou dva rovnocenné, jeden u podia a jeden v polovině, aby všichni dobře slyšeli ať už vzadu nebo vepředu:). Naopak když budete hodně blízko nebo z tribun blíže k podiu, sice si uvidíme do očí, ale přijdete o pohled na celkovou show, velké projekce v podiu, světla, různá překvapáka na ploše a taaak. No a jestli sezení nebo stání, to je úplně nejhorší otázka:)... Tak spíše přejeme šťastnou ruku ve výběru míst, ať si koncert užijete nejlépe, těch různých možných zážitků a pohledů jsou totiž desetitisíce v tuto chvíli ......