Aktuality

#krystofnastrahove

A JSME TU!

11.9.2017 | Dnes jsme dorazili na Strahov a poprvé si vyzkoušeli šedesátimetrovou stage, která na stadionu vyrostla minulý týden. Možná ti z okolí nás i slyšíte, už je funkční i hlavní zvuk, který odpovídá velikosti a očekávání plného stadionu, aby každý z vás měl stejně skvělý poslech a někdo možná i doma:). Za takové rušení se omlouváme, ale zkloušíme opravdu jen nezbytně, tedy v Richardově pojetí od rána do večera?:)), ať vám i nám dopřejeme nejkrásnější oslavu společných 25 let.

TĚŠÍME SE NA VÁS

25.8.2017 | Zdravíme vás z podkrkonošskéhou soustředění, kde pilně zkoušíme celý strahovský koncert. Samozřejmě bez všech obřích projekcí, mega zvuku, ultra světel a spousty dalších efektů, jen v malém kulturáčku s našimi nástroji, zvuklaři a jejich hračkami. Je to neuveřitelné zakončení našich pětadvaceti let, moc se těšíme a díky, že jste celou dobu s námi.

TRIBUNY I PODRHUHÉ VYPRODANÉ

25.6.2017 | Jste úžasní a my už se moc těšíme na zážitky ze dvou koncertů před vyprodanámi tribunami... A pokud jste to nestihli

PŘEDPRODEJ NA 2. KONCERT ZAČAL!

14.2.2017 | V sítích goout.net a ticketstream.cz můžete zakoupit vstupenky na přidaný nedělní koncert Kryštof na Strahově!

PŘIDÁVÁME DRUHÝ KONCERT!

1.2.2017 | Na Vaše četná přání jsme se rozhodli protáhnout oslavy 25 let své existence a přidat druhý velký koncert na fotbalovém stadionu Evžena Rošického v Praze v neděli 17. září 2017, den po první show na Strahově, kterou jste vyprodali za deset týdnů. Odkrýváme program koncertů a podrobnosti o novém albu největších hitů, doplněném o tři nové písně.

TRIBUNY VYPRODANÉ, DĚKUJEME!

26.10.2016 | Dnes je poslední den, kdy se vrátí nevyzvednuté rezervace tribunových míst. A tak půjdou poslední vstupenky na sezení zpět do prodeje, ale půjde jen o několik desítek míst. Tedy fakticky už jdou k dipozici jen vstupenky na stání, které stále mizí, tak pokud jste si ještě lístek nekoupili, neváhejte. Děkujeme moc za zájem a trpělivost s přetíženými servery.

A ZASE TEN PŘEDPRODEJ

15.10.2016 | Poslední den nervozity a dodělávek seatingu je tu a my se už nemůžeme dočkat, až zítra v 9:25 předprodejní sítě Goout a Ticketstream i se svými kamennými prodejnami (ano, některé mají otevřeno i v neděli:)) odstartují prodej vstupenek na náš vysněný koncert. Tak nezapomeňte, zítra, snad to servery ustojí a na všechny fanoušky se dostane:).

CENY A ČAS PŘEDPRODEJE

11.10.2016 | Nezapomeňte, v neděli 16.10. odstartuje předprodej na náš vysněný stadionový koncert. A abyste se na to mohli připravit, máme pro vás už ceny vstupenek - snad vás potěší.

TISKOVÁ ZPRÁVA

1.10.2016 | Základní informace pro média ke koncertu Kryštof na Strahově.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK

1.10.2016 | Předprodej vstupenek začíná bez měsíce přesně rok před koncertem, tedy v neděli 16.10. 2016 v sítích GoOut (pouze vstupenky do sektoru stání) a Ticketstream (vstupenky do sektoru stání i na sezení na tribunách). Více informací najdete průběžně zde na stránkách.

KRYŠTOF NA STRAHOVĚ

30.9.2016 | Vytvořili jsme pro vás stránky k velkému stadionovému koncertu kapely Kryštof u příležitosti výročí 25 let existence. V průběhu příprav koncertu na Strahově vám budeme doplňovat potřebné praktické a užitečné info. Dozvíte se více o možnostech dopravy, kudy se nejlépe dostanete do vašeho sektoru, časech otevření stadionu, programu a další důležité informace včetně speciální fanouškovské soutěže.

JSTE NEJLEPŠÍ, VYPRODÁNO ZA 10 TÝDNŮ!

2.1.2017 | Náš vysněný narozeninový koncert, který odehrajeme 16.září 2017 na fotbalovém stadionu Evžena Rošického v Praze, je již vyprodán. Rozebrali jste 40 tisíc vstupenek během deseti týdnů, neuvěřitelné. Těšíme se na společnou oslavu čtvrtstoletí existence našeho ostravsko-havířovského badnu, který si bude pětadvacet let říkat Kryštof.

 Kryštof / 25 let spolu aneb Splňte si s námi sen

Kapela Kryštof se s produkčním týmem naplno vrhl do příprav. "Halové turné k Srdcebeatu pro nás bylo dosavadním vrcholem, ale rádi bychom show posunuli dál. Teď je ještě brzy cokoliv prozrazovat či slibovat, protože jsme na začátku," říká Richard Krajčo s tím, že režisérkou koncertu bude, stejně jako v případě Srdcebeat Tour, jeho partnerka Karin Babinská. "Máme řadu nápadů, někdy i trochu bláznivých, ale třeba se je podaří realizovat."