Praktické informace

#krystofnastrahove

Zde průběžně budeme doplňovat to nejdůležitější o organizaci, dopravě a dalších bodech důležitých k tomu, abyste si s námi bezstarostně užili vysněný koncert Kryštof. Zatím máte spoustu času, ale s blížícím se termínem se sem nezapomeňte vrátit.

AREÁL

Stadion Evžena Rošického se nachází v legendární pražské koncertní čtvrti - Strahov. Najdete jej mezi ulicemi Atletická / Diskařská / Zátopkova. Mrkněte na podrobnou mapu, abyste si mohli najít nejjednodušší cestu a nebloudili. Doporučujeme využít spojení metra na zastávky Hradčanská nebo Anděl, odtud máme pro vás připravené posílené spoje Pražských dopravních podniků skoro až ke stadionu. A jak dál - to se dočtete níže!

mapa areálu: vstupy, průchody na plochu, tribuny, toalety, občerstvení, merchandise..

DOPRAVA

AUTEM

Okolí stadionu nabízí velice omezené možnosti příjezdu autem a parkování. Prosíme a doporučujeme vám využít jakokoliv záchytné parkoviště P+R u metra a vyuřít odtamtud MHD viz níže. Pokud se dostanete na zastávky metra Hradčanskou (A) nebo Anděl (B), máte téměř vyhráno a nemusíte jezdit po Strahovských uličkách autem a hledat místo na parkování, kterých je tu opravdu málu. 

MHD

Spolu s Dopravním podnikem hlavního města Prahy jsme pro vás přilravili dvě varianty posílených spojů, které vás přiblíží pár minut chůze od stadionu. Stačí se dostat standardní cestou na níže uvedené zastávky:

1) tramvajová linka K-25 od stanice metra "A" Hradčanská (pojede jako linka 25) do zastávky Malovanka, odtud také samozřejmě zase zpět

2) autobusová linka K-25 od stanice metra "B" Anděl (pojede ze zastávky linky 191) do zastávky na rohu ulic Turistická – Pod stadiony, odtud také samozřejmě zase zpět

Docházková vzdálenost ke stadionu od strahovské zastávky autobusu i tramvaje je pak pár set metrů. Obě linky budou v provozu od 15 do 19 hod. a samozřejmě i po ukončení koncertu 21:30-22:30 hod.

mapa řešení: zde

KUDY DO AREÁLU

(poté co se dostanete MHD nebo jinou cestou na STRAHOV)

Areál fotbalového stadionu Evžena Rošického na Strahově s přilehlými plochami bude otevřen od 15:00. Koncert Kryštof začne lehce po 19:00, ale určitě si dejte rezervu a dorazte s dostatečným předstihem. Přeci jenom lepší přijít o hodinu či dvě dříve a užít si celý večer v klidu, asi všichni znáte návaly opozdilců těsně před začátkem, které vás mohou připravit o začátek koncertu. Případné čekání vám pak zkrátí naši tři hosté se svými skvělými koncerty, pivo Ostravar, točená Kofola a další naši tradiční kamarádi. Tady mapa, která vám napoví kzdy kam podle vašich sektorů. 

Pro vstupenky stání na ploše a tribuny kromě té západní doporučujeme HLAVNÍ VSTUP z Atletické ulice. Má největší kapacitu a vejdete s ním do největší mimostadionové části, kde je většina občertsvení, stánků s Merchandise a toalet (i ty pevné keramické), a ze které se pohodlně dostanete na plochu nebo na východní či jižní tribuny. Pro ty co přijedou autobusem ze Smíchova je to i nejblíže.

Od Malovanky a VŠ kolejí to znamená obejít zleva původní spartakiádní stadion. Můžete zkusit kratší cestu a vzít stadion zprava, ale ZADNÍ VSTUP na kraji Zátopkovy ulice má poloviční kapacitu. 

Západní a VIP tribuny mají BOČNÍ VSTUP z ulice Diskařská, ale opět to znamená příchod do Atletické ulice, kolem stadionu a zahnout pak do Diskařské. 

Cestou byste měli potkat naše Kryštof Kamarády označení KRYŠTOF-INFO a ti budou informováni o aktuální situaci a nasměrují vás k tomu správnému vstupu. Nebojte se zeptat.

vstupenky a identifikace

Předprodej vstupenek startuje 16.10. 2016 v sítích GoOut a Tickestream. Každý návštěvník potřebuji svoji vstupenku: buď na plochu s volným vstupem, nebo na tribuny s určeným místem. Zvažte sami, zda je věk vašeho dítěte vhodný pro stadionový koncert. Každopádně za děti do 15 let zodpovídáte vy jako rodiče :) Pro ty nejmenší samozřejmě připravujeme další ročník Kryštof Kempů, kde pro ně máte i možnost zakoupení dětských vstupenek.

Vstupenky ZTP/P jsou k dispozici pouze v síti Ticketstream v omezeném počtu na západní tribunu.

bezpečnost

Do areálu koncertu je zakázán vstup se zvířaty, koly, koloběžkami, kočárky  apod., vnášení nebezpečných předmětů, nadstandardního množství jídla a alkoholických nápojů. Nealkoholické nápoje můžete vnášet v plastových láhvích do 0,75 na osobu. Na koncertu platí zákaz používání deštníků (v případě nepřízně počasí prosíme pláštěnky, ale všichni věříme, že bude hezky :)

Na místě bude organizační / pořadatelská / zdravotnická služba, která slouží pro váš komfort, bezpečí a orientaci. Vše budeme koordinovat s místními složkami integrovaného záchranného systému.

prosíme vetme na vědomí na tento evakuační plán a provozí řád

úschovna

Před areálem bude úschovna na věci, které budete mít s sebou, ale nebudete si je chtít nebo nebudete moci vzít s sebou do areálu.

 Kryštof / 25 let spolu aneb Splňte si s námi sen

Richard Krajčo poprvé veřejně pronesl slib o koncertě na fotbalovém stadionu v roce 2001 při natáčení vůbec prvního dílu hudebnbího televizního pořadu Ladí neladí. "Celý klub tehdy lehl smíchy, všichni se chechtali. Za pět roků je smích přešel a konkrétně v mém případě byl nahrazen respektem. Ten člověk si něco objednal a šel si za tím. A to je první krok k tomu, že se to splní," vzpomíná v rozhovoru pro Musicserver Petr Fiala, moderátor pořadu a zpěvák kapely Mňága a Žďorp.