Praktické informace

#krystofnastrahove

Zde průběžně budeme doplňovat to nejdůležitější o organizaci, dopravě a dalších bodech důležitých k tomu, abyste si s námi bezstarostně užili vysněný koncert Kryštof. Zatím máte spoustu času, ale s blížícím se termínem se sem nezapomeňte vrátit.

AREÁL

Stadion Evžena Rošického se nachází v legendární pražské koncertní čtvrti - Strahov. Najdete jej mezi ulicemi Atletická / Diskařská / Zátopkova a před koncertem vám zde zveřejníme podrobné mapy, abyste si mohli najít nejjednodušší cestu a nebloudili. 

- v přípravě -

mapa areálu, mapa vstupních bran dle vstupenek, bankomat, ztráty a nálezy, občerstvení, vratné kelímky, zázemí

DOPRAVA

AUTEM

Okolí stadionu nabízí velice omezené možnosti příjezdu autem a parkování. Prosíme a doporučujeme vám využít jakokoliv záchytné parkoviště P+R u metra a vyuřít odtamtud MHD viz níže. Pokud se dostanete na zastávky metra Hradčanskou (A) nebo Anděl (B), máte téměř vyhráno a nemusíte jezdit po Strahovských uličkách autem a hledam místo na parkování, kterých je tu opravdu málu. 

MHD

Spolu s Dopravním podnikem hlavního města Prahy jsme pro vás přilravili dvě varianty posílených spojů, které vás přiblíží pár minut chůze od stadionu. Stačí se dostat standardní cestou na níže uvedené zastávky:

1) tramvajová linka K-25 od stanice metra "A" Hradčanská do zastávky Malovanka (pojede jako linka 25)

2) autobusová linka K-25 od stanice metra "B" Anděl do zastávky (pojede ze zastávky linky 191)

Docházková vzdálenost ke stadionu od strahovské zastávky autobusu i tramvaje je pak pár set metrů. Obě linky budou v provozu od 15 do 19 hod. a samozřejmě i po ukončení koncertu 21:30-22:30 hod.

mapa řešení: v přípravě

VSTUP DO AREÁLU

Areál fotbalového stadionu Evžena Rošického na Strahově s přilehlými plochami bude otevřen od 15:00. Koncert Kryštof začne kolem 19:00, ale určitě si dejte rezervu a dorazte s dostatečným předstihe. Přeci jenom lepší přijít o hodinu či dvě dříve a užít si celý večer v klidu, asi všichni znáte návaly opozdilců těsně před začátkem. Případné čekání vám pak zkrátí naši milí hosté.

vstupenky a identifikace

Předprodej vstupenek startuje 16.10. 2016 v sítích GoOut a Tickestream. Každý návštěvník potřebuji svoji vstupenku: buď na plochu s volným vstupem, nebo na tribuny s určeným místem. Zvažte sami, zda je věk vašeho dítěte vhodný pro stadionový koncert. Každopádně za děti do 15 let zodpovídáte vy jako rodiče :) Pro ty nejmenší samozřejmě připravujeme další ročník Kryštof Kempů, kde pro ně máte i možnost zakoupení dětských vstupenek.

bezpečnost

Do areálu koncertu je zakázán vstup se zvířaty, koly, koloběžkami apod., vnášení nebezpečných předmětů, nadstandardního množství jídla a alkoholických nápojů. Nealkoholické nápoje můžete vnášet v plastových láhvích do 0,75 na osobu. Na koncertu platí zákaz používání deštníků (v případě nepřízně počasí prosíme pláštěnky, ale všichni věříme, že bude hezky :)

Na místě bude organizační / pořadatelská / zdravotnická služba, která slouží pro váš komfort, bezpečí a orientaci. Vše budeme koordinovat s místními složkami integrovaného záchranného systému.

úschovna

Před areálem bude úschovna na věci, které budete mít s sebou, ale nebudete si je chtít nebo nebudete moci vzít s sebou do areálu.

 Kryštof / 25 let spolu aneb Splňte si s námi sen

Richard Krajčo poprvé veřejně pronesl slib o koncertě na fotbalovém stadionu v roce 2001 při natáčení vůbec prvního dílu hudebnbího televizního pořadu Ladí neladí. "Celý klub tehdy lehl smíchy, všichni se chechtali. Za pět roků je smích přešel a konkrétně v mém případě byl nahrazen respektem. Ten člověk si něco objednal a šel si za tím. A to je první krok k tomu, že se to splní," vzpomíná v rozhovoru pro Musicserver Petr Fiala, moderátor pořadu a zpěvák kapely Mňága a Žďorp.