PŘIDÁVÁME DRUHÝ KONCERT!

#krystofnastrahove

Na Vaše četná přání jsme se rozhodli protáhnout oslavy 25 let své existence a přidat druhý velký koncert na fotbalovém stadionu Evžena Rošického v Praze v neděli 17. září 2017, den po první show na Strahově, kterou jste vyprodali za deset týdnů. Odkrýváme program koncertů a podrobnosti o novém albu největších hitů, doplněném o tři nové písně.

Když jsme na začátku letošního roku oznámili vyprodaný koncert na Strahově, řada z Vás nás zavalila žádostmi, abychom přidali další, protože se na ně nedostalo. Dlouho jsme to zvažovali a nakonec se rozhodli do toho jít. Nemyslíme si, že se nám Strahov podaří vyprodat i podruhé, ale řekli jsme si, že když už slavíme a chystáme mimořádnou show, tak ať má možnost to vidět co nejvíce lidí.

 

Předprodej k druhému přidanému koncertu "krystofnastrahove" začne na Valentýna, tedy 14. února 2017. Vstupenky budou k dostání v sítích GoOut (pouze sektor stání) a Ticketstream (stání i na sezení na tribunách).

Před námi oba dny postupně zahrají kapely Hodiny, Sebastian a Jelen. Jsou mladí, nadějní, plni energie, hrají a zpívají česky. Přesně jako my v našich začátcích. Zároveň mají už nějaké zkušenosti, takže by se nemuseli toho velkého davu zaleknout.

K výročnímu koncertu vyjde i naše druhé “best of” album kapely nazvané příznačně “25”. Bude obsahovat největší hity Kryštof s důrazem na alba vydaná po první výběrovce Poločas. Bonusem budou tři nové písně, které kapela dopilovala na lednovém soustředění. Můžeme prozradit, že dvě budou rychlejší a jedna pomalejší, a pracujeme na nich s českými i americkými producenty.

Koncertem na Strahově se naplní slib, který dal Richard na začátku fungování kapely a veřejně jej pronesl v roce 2001 při natáčení vůbec prvního dílu hudebního televizního pořadu Ladí neladí - jednou si zahrát na fotbalovém stadionu.

Tento formát koncertu je jedním z mála, který jsme si ve vlastní režii ještě nevyzkoušeli. Začínali jsme v klubech a kulturácích, vyzkoušeli si hraní v divadlech, aulách univerzit i v kinech. Od alba Rubikon vždy s vydáním každého nového řadového alba jsme mířili i do vyprodaných hal napříč celou zemí a v roce 2014 poprvé uspořádali svůj putovní festival Kryštof Kemp, a to v závěru úspěšného období po vydání alba Inzerát. To zahájilo doposud vrcholné období kapely, potvrzené další deskou Srdcebeat a následným velkolepým turné s dvakrát vyprodanou největší domácí koncertní arénou. Fotbalový stadion bude pro nás něco zcela výjimečného a neméně srdcového.

Předprodeje:
www.goout.cz
www.ticketstream.cz